Sklep On-Line: +48/ 519 023 181 mail: sklep@roweryzdusza.pl

O nas

Witamy w sklepie internetowym Rowery z Duszą!

Tylko u nas do Twojego wymarzonego jednośladu masz możliwość dopasowania wszystkich odpowiednich skcesoriów, które nadzadzą twojemu bajkowi oryginalny styl Roweru z Duszą.

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór rowerów miejskich znanych i cenionych marek  w  najmodniejszych kolorach sezonu. W naszej rowerowni nie znajdziecie dwóch takich samych modeli, każdy rower jest niepowtarzalny , designerski i stylowy.

W naszym Butiku spędzisz  pół dnia na wyborze odpowiedniego dzwonka,  sakwy czy skrzynki rowerowej. Do tuzina różnokolorowych koszyków  szyjemy wyściółki dopasowanie do aktualnej mody rowerowej. Torby i sakwy czy designerskie siodełka rowerowe to u nas podstawa wyposarzenia!

Rowery z Duszą to również profesjonalny i rzetelny serwis rowerowy. Nasi serwismeni odpicują i zakonserwują Twoje cacko na kolejne długie kilometry.

Drogi Kliencie!
Odwiedź nas w sklepie firmowym w Zielonce lub w Wołominie, a my zaproponujemy Ci pyszną kawę w oczekiwaniu na upiększenie twojego roweru!

Odbiór osobisty możliwy jest codziennie w naszym sklepie stacjonarnym po wcześniejszym  telefonicznym ustaleniu miejsca odbioru i godziny.

Na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT

Nasza firma powstała z połączenia Jego pasji do rowerów oraz Jej miłości do rzeczy pięknych i nietuzinkowych.
Ona - z wykształcenia prawnik twardo stąpająca po ziemi. Doprowadza do końca najbardziej tajemne rowerowe projekty. Odznacza się wewnętrzną siłą, konsekwencją i zdecydowaniem w działaniu.
On - niezastąpiony logistyk a przede wszystkim Pan Złota Rączka. Wprowadza ” w życie” wszystkie JEJ rowerowe fanaberie. Sumienny, pracowity i odpowiedzialny.

Te dwa charaktery zaowocowały stworzeniem salonu rowerowego innego niż wszystkie!

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości skontaktuj się z nami
507-349-104 - Martyna
509-615-755 - Łukasz
kontakt@roweryzdusza.pl

Pozdrawiamy i zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Martyna i Łukasz Wiśniewscy


                                             
Rowery towarzyszą nam na co dzień i od WIELKIEGO święta! :)

roweryzdusza1.png
 
Nasze stoisko na targach rowerowych Bike&Fashion

Międzynarodowe Targi Rowerowe KIELCE BIKE-EXPO