#96c6dc

Sklep On-Line: +48/ 519 023 181 mail: sklep@roweryzdusza.pl

O nas:

Rowery z Duszą
Kim jesteśmy? W natłoku nudnych i jednakowych sklepów rowerowych nastawionych na rowery wyczynowe, gdzie na ścianach wiszą tylko przerzutki i części nasz sklep jest jednym z nielicznych w Polsce gdzie główny nacisk kładziemy na szeroko pojętą rekreacje, wygodę i wygląd produktu. Dużą wagę kładziemy na wygląd naszego sklepu , aby każdy klient czuł się wyjątkowo.


Twój rower nie musi być nudny

Motto „Twój rower nie musi być nudny” idealnie odzwierciedla profil działalności a także kładzie nacisk na indywidualizm i design, którego do tej pory tak mało było w rowerowej branży.
Tylko u nas do Twojego wymarzonego jednośladu masz możliwość dopasowania wszystkich odpowiednich akcesoriów, które nadadzą twojemu bajkowi oryginalny styl Roweru z Duszą.
Aczkolwiek przez słowo akcesoria nie rozumiemy tylko czarnego zapięcia i dzwonka na klik.
Akcesoria ma każdy sklep, ale nie każdy ma taką różnorodność wyboru jak my.W naszym Butiku spędzisz pół dnia na wyborze kolorowego zdobionego dzwonka, designerskiego siodełka czy skrzynki rowerowej. Do tuzina różnokolorowych koszyków szyjemy wyściółki dopasowanie do aktualnej mody rowerowej. Torby i sakwy czy kolorowe zapięcia rowerowe to u nas podstawa wyposarzenia.


Królestwo Cruiserów
Podjęliśmy współpracę z trzema największymi producentami rowerów typu cruiser dzięki czemu stworzyliśmy swoiste Królestwo Cruiserów. Ze świecą szukać drugiego sklepu oferującego produkty trzech największych marek: Electra, Plumbike czy Embassy. Poczuj się jak na Palm Beach i wybierz u nas swojego Cruisera!


Rowery mamy we krwi
Rowery z Duszą to również profesjonalny i rzetelny serwis rowerowy. 
Nasi serwismeni odpicują i zakonserwują Twoje cacko na kolejne długie kilometry.
Rowery nie mają dla nas tajemnic!


Patriotyzm ekonomiczny.
Współpracujemy z największymi Polskimi producentami rowerów. Jesteśmy dumni z tego że wspieramy Polski przemysł i rzemiosło.
Kliencie, pamiętaj! Kupując polskie produkty dajesz pracę!

Kim jesteśmy?
Nasza firma powstała z połączenia Jego pasji do rowerów oraz Jej miłości do rzeczy pięknych i nietuzinkowych.

ONA- z wykształcenia prawnik twardo stąpająca po ziemi. Doprowadza do końca najbardziej tajemne rowerowe projekty. Odznacza się wewnętrzną siłą, konsekwencją i zdecydowaniem w działaniu.
„Moja firma powstała z miłości do rzeczy pięknych i nietuzinkowych. Każda kobieta lubi piękno i styl, a ten rowerowy nie musi być nudny. Wygoda i komfort a przy tym piękno jednośladu ozdobionego rowerową biżuterią sprawia, że promowanie aktywnego wypoczynku jest samą przyjemnością! „

ON - niezastąpiony logistyk a przede wszystkim Pan Złota Rączka. Wprowadza ” w życie” wszystkie JEJ rowerowe fanaberie. Sumienny, pracowity i odpowiedzialny.
„Stworzony przez nas Butik Rowerowy cieszy się ogromna popularnością wśród klientów lokalnych, codziennych aż po osoby z pierwszych stron gazet”

Te dwa charaktery zaowocowały stworzeniem salonu rowerowego innego niż wszystkie!

Pozdrawiamy i zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Martyna i Łukasz Wiśniewscy


                                             
Rowery towarzyszą nam na co dzień i od WIELKIEGO święta! :)

roweryzdusza1.png
 
Nasze stoisko na targach rowerowych Bike&Fashion

Międzynarodowe Targi Rowerowe KIELCE BIKE-EXPO